«Полісся» шокувало «Ворсклу» трьома голами і випередило «Шахтар» | 19-27
«Ворскла» приймала «Полісся» у матчі 11 туру УПЛ.

Українська Прем'єр-ліга. 11-й тур

Ворскла – Полісся – 0:3

Гол: Кушніренко, 37 (пен), Макуана, 54, Шастал, 90

Вилучення: Хрипчук, 90

Полтавці на правах господарів поля розпочали матч з високого пресингу. Ібрахім Кане загострював у атаці, хоча й не надто успішно. Домінування підопічних Скрипника завершилось на 35-й хвилині, коли Сантана у власному штрафному збив Крушинського. Арбітр призначив пенальті, який реалізував Кушніренко.

На старті другого тайму Ворскла спробувала блискавично відновити паритет. Сантана з правого флангу закинув у центр штрафного Степанюку, але той не переграв Бойка ударом головою. Вже за лічені хвилини гордий новачок УПЛ відповів власним моментом. Макуана та Аріелсон удвох розігнали атаку з центра поля та подвоїли перевагу гостей – Бені відсвяткував вже третій гол у футболці житомирців в стилі Джуда Беллінгема.

Господарі створили обмаль моментів, аби відігратися. Тим часом Полісся не збавляло обертів. Хрипчук, який вийшов на заміну, на 90-й хвилині збив суперника на підході до штрафного і залишив полтавців у меншості. Козак пробив штрафний у хрестовину, але Шастал опинився першим на добиванні – 3:0.

Полісся набрало 22 очки та бодай тимчасово стрибає на 2 сходинку, скоротивши відставання від Кривбаса до 1 бала. У Шахтаря 21 бал, але ще є матч в запасі.