Динамо Київ 23 Жовтня, 20:49 4819
«Була дуже серйозна помилка»: Циганик назвав гравця «Динамо», який помилився, коли «Дніпро-1» забивав гол | 19-27
Журналіст та коментатор Ігор Циганик в програмі «Циганик LIVE» прокоментував результат матчу «Динамо» - «Дніпро-1».
«Це був достатньо високого рівня матч. Було помітно, що обидві команди добре контролюють м’яч, ніхто не хотів віддавати перевагу. На 13-й хвилині «Дніпро-1» забив гол. Була дуже серйозна помилка Вівчаренка, який не зустрічав Гуцуляка.

В першому таймі абсолютно рівна гра. Рівень футболістів «Дніпра-1» нічим не поступається рівню гравців «Динамо». Лава запасних в «Динамо» значно більша, ніж в «Дніпра-1». І після замін було помітно, що «Динамо» додає у швидкості і починає створювати проблеми. Бо в «Дніпра-1» немає на лаві гравців такого рівня. Для мене дивно, чому Шапаренко не вийшов у старті?

В «Динамо» було багато атак, але не було гольових моментів, а це вже проблема виконавської майстерності. Грали дві команди з достатньо високою організацією гри. Цього разу пощастило «Дніпро-1» і вони перемогли» - прокоментував Циганик