Футбол України 10 Грудня, 17:03 348
«Чорноморець» завдав «Колосу» першої поразки за 3 місяці і перервав серію провалів – все вирішив пенальті | 19-27
«Чорноморець» приймав «Колос» в рамках 17-го туру УПЛ

Команди завершували першу половину сезону у зовсім різному гуморі. Чорноморець програв 4 тури поспіль і звалився в нижню половину таблиці. Натомість Колос не знав гіркоти поразок 3 місяці – 7 нічиїх, 2 перемоги. Ковалівці мали на 2 очки більше, ніж суперник.

Артур Авагімян говорив про історичну промову Романа Григорчука в роздягальні Чорноморця, але перший тайм минув так, наче гравці вже подумки були у відпустці.

Єдиний напівмомент створили «моряки» – Штогрін неточно замикав навіс Кузика. Можливо, кращу частину промови Григорчук приберіг на перерву, бо після неї одесити додали обертів. Шпорн з дуже вигідної позиції пробив повз ворота.

Долю зустрічі вирішив епізод на 77-й хвилині. Фесюн виграв ближній бій у Штогріна, але потім необачно кинувся в ноги Васільєву – пенальті! Путря вдарив по центру, а Фесюн полетів у лівий кут.

Чорноморець втримав мінімальну перевагу, перервавши жахливу серію. «Моряки» обійшли Колос на одне очко і зимуватимуть восьмими.