Футбол України 9 Березня, 20:33 334
«Кривбас» здолав опір «Оболоні» в матчі УПЛ завдяки голу вихованця «Динамо»: команда Вернидуба обійшла «Дніпро-1» | 19-27
У матчі 20-го туру криворізький Кривбас приймав у себе вдома київську Оболонь.

Поєдинок між цими командами завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

До одного із претендентів на золоті медалі УПЛ Кривбасу завітала Оболонь, яка в першому колі на своєму полі зуміла відібрати очки у команди Вернидуба, зігравши внічию з рахунком 0:0.

У першому таймі господарі створили декілька небезпечних нагод за участю Соси та Аду, але голкіпер киян Федорівський завадив Кривбасу забити гол в першому таймі.

Варто відзначити й Оболонь, яка намагалася вибігати в контратаки та заважати фавориту спокійно контролювати гру. В першому таймі глядачі голів не побачили і команди пішли відпочивати за рахунку 0:0.

На початку другої половини гри повітряна тривога призупинила матч.

Кривбас зумів відкрити рахунок після прикрої помилки гравця Оболоні, який послизнувся. Бандейра підхопив м'яч та викотив його на вихованця Динамо Кузика, який вправно реалізував момент. Кияни почали більш активніше грати попереду, але підопічні Вернидуба справлялися з їхніми атаками.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Кривбаса.

Українська Прем'єр-ліга, 20-й тур

Кривбас - Оболонь - 1:0

Гол: Кузик, 57

• На даний момент Кривбас із 40 очками є йде другим в УПЛ, обігнавши Дніпро-1 на два бали.
  • В наступному турі підопічні Вернидуба зіграють з Колосом (16 березня).
  • Оболонь залишається у зоні перехідних матчів, посідаючи 14-ту сходинку з 15-ма набраними очками.
  • В наступному турі 16 березня киянам належить зустрітися з Поліссям.