​Збірна Німеччини впевнено обіграла Угорщину на Євро-2024

Євро-2024 19 Червня, 21:07 336
​Збірна Німеччини впевнено обіграла Угорщину на Євро-2024 | 19-27
Сьогодні, 19 червня, на стадіоні «Мерседес-Бенц-Арена» у Штутгарті проходив матч 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи - 2024 між збірними Німеччини та Угорщини.

Головним арбітром зустрічі був Дані Маккелі з Нідерландів. Стартовий свисток пролунав о 19:00. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь збірної Німеччини.

На 23-й хвилині відзначився голом Джамал Мусіала після низки помилок у штрафному угорців. На 67-й хвилині Ілкай Ґюндоган подвоїв перевагу німців.

Національні команди Угорщини та Німеччини виступають у групі A зі Швейцарією та Шотландією. У матчі 1-го туру групового етапу Євро-2024 Німеччина з розгромним рахунком обіграла Шотландію (5:1), тоді як Угорщина поступилася Швейцарії (1:3). На сьогоднішній день збірна Німеччини посідає перше місце в групі A, а угорці розташовуються на третьому рядку в турнірній таблиці.