​Збірна Німеччини достроково вийшла у плей-офф Євро-2024

Євро-2024 19 Червня, 21:39 448
​Збірна Німеччини достроково вийшла у плей-офф Євро-2024 | 19-27
Збірна Німеччини обіграла національну команду Угорщини у матчі 2-го туру групового етапу Євро-2024 з рахунком 2:0.

Таким чином, збірна Німеччини достроково забезпечила собі місце у плей-офф чемпіонату Європи - 2024, маючи у своєму активі шість очок за тур до закінчення групового етапу турніру.

У матчі 1-го туру групового етапу Євро-2024 збірна Німеччини обіграла Шотландію з рахунком 5:1.

На 10-й хвилині рахунок у матчі із Шотландією відкрив атакуючий півзахисник збірної Німеччини Флоріан Вірц. На 19-й хвилині хавбек німецької національної команди Джамал Мусіала зміцнив її перевагу. На 45-й хвилині захисник збірної Шотландії Райан Портеус отримав пряму червону картку за порушення на півзахиснику Ілкаї Гюндогані. На 45+1 хвилині нападник збірної Німеччини Кай Хаверц забив третій гол своєї команди, реалізувавши 11-метровий.