Світовий футбол 10 годин тому 162
Аргентина з хет-триком Мессі та дублем асистів знищила Болівію, Бразилія розбила Перу: кваліфікація ЧС-2026 | 19-27
У Південній Америці відбулись чотири матчі 10-го туру кваліфікації до ЧС-2026.

Уругвай – Еквадор – 0:0

Аргентина несподівано розтрощила Болівію. Героєм матчу став Ліонель Мессі, який оформив хет-трик та віддав дві результативні передачі (на Лаутаро Мартінеса та Альвареса). Перемога закріпила «альбіселесте» на вершині турнірної таблиці – підопічні Скалоні набрали 22 очки і випереджають найближчого переслідувача – Колумбію – на 3 пункти.

Нарешті прорвало Бразилію. Після невдач і скромних перемог в один м'яч «пентакампеони» відірвались на одному з аутсайдерів – Перу. Дублем відзначився форвард Барселони Рафінья. Бразильці набрали 16 балів і піднялись у топ-4, Перу з 6-ма пунктами – на дев'ятій сходинці.

Парагвай у драматичному домашньому матчі оформив камбек з Венесуелою. Вже в середині тайму гості вийшли вперед. Наприкінці тайму Науель Ферраресі руками притримав суперника у власному штрафному і привіз у ворота Венесуели пенальті. До м'яча підійшов форвард Брайтона Енкісо, але... не зміг переграти голкіпера.

По перерві рятувати Парагвай взявся Санабрія – нападник Торіно оформив дубль і дозволив своїй команді увірватись на шосту сходинку, яка дає право виходу з групи. Венесуела – восьма.

У ще одній зустрічі Уругвай розійшовся миром з Еквадором. «Чарруа» були ближчими до перемоги – чого вартує лише влучання Дарвіна Нуньєса у стійку. Однак все завершилось нулями на табло. Уругвай відпустив Колумбію у відрив і відстає тепер від другої сходинки на 3 пункти. Еквадор п'ятий.