"У Блохіна проблеми в спілкуванні з гравцями" – експерт

Динамо Київ 4 Жовтня, 07:57 841
У Блохіна проблеми в спілкуванні з гравцями – експерт
Футбольний агент В'ячеслав Заховайло прокоментував роботу Олега Блохіна на посаді тренера "Динамо".

Футбольний агент В'ячеслав Заховайло прокоментував роботу Олега Блохіна на посаді тренера "Динамо".

- Сподобалася впевненість Блохіна, - написав Заховайло у себе на сторінці в одній із соціальних мереж. - Загалом, все по справі, за винятком спроб шукати напіввиправданяння, типу "їм потрібен час будувати" і т. д. Треба припиняти бідкатися, це ніколи не додає авторитету тренеру, тим більше, ДК. Є проблеми з комунікацією, це бачать і знають всі фахівці, а хіба їх могло не бути?

Прийшли гравці з різним менталітетом і психологією і їх треба об'єднати і підпорядкувати спільної мети. Це набагато складніше, ніж просто набрати кондиції. У цьому випадку виходить на першу роль тренер-педагог-філолог-психолог. Приклад, Моурінью і т. д. Вони володіють, як правило, трьома, а то й більше мовами.

Яскравий приклад «Слован». Приїхали російськомовні гравці. Тренер запросив мене на обід, взяв ручку і попросив перевести весь російський футбольний сленг. Наступного ранку гравці мене запитали: «Він що, говорить російською?» Я сказав «ні». «Та він нам дав настанови на тренування чистою російською мовою!». Ось так-то буває.