Олександр Шовковський: «Помстилися за Київ»

Динамо Київ 6 Жовтня, 20:49 2720
Олександр Шовковський: «Помстилися за Київ»
Голкіпер біло-синіх прокоментував феєричну перемогу свого клубу 9:1 над донецьким «Металургом».

Ми сьогодні реалізували не всі моменти, які мали.

- У чому запорука такої реалізації? Здавалося перший тайм били-били, а в другому таймі  залітало все?

- Ну майже все. Я думаю що це все настрій, який був у нас на гру. Насамперед, величезна мотивація з урахуванням останньої, скажімо так, «невдало зіграної гри» і величезного бажання перед нашими вболівальниками  показати, що, все-таки, у нас є команда. Я думаю що хлопці розуміли і виходили на гру з граничною концентрацією, з граничною мотивацією і з бажанням, величезним бажанням.

- Те, що ви сьогодні на воротах -  це означає що, ви набрали нарешті оптимальні кондиції?

- Набрав, не набрав, питання досить цікаве, якщо можна так сказати. Головний тренер приймає рішення хто грає, а хто не грає. Він бачить все, радиться зі своїми помічниками. В кінцевому результаті приймає рішення, хто виходить на футбольне поле.

-Саша, сьогодні всі говорять, що це була битва за Блохіна, чи можна так сказати?

- Можете говорити як завгодно, я не знаю, за Блохіна чи ще за кого. Сьогодні на футбольному полі були хлопці... Я, в принципі,  намагаюся донести до всіх, що на сьогоднішній день завжди найважливіша та гра, яка грається, без неї не буде наступної гри. І велика команда завжди готується з максимальним настроєм на кожну гру незалежно від суперника, незалежно від турніру, незалежно від ситуації. Ось тільки з таким підходом можна розраховувати на найкращий результат.

- У Відні другий тайм у «Динамо» не вдався. Блохін якось в перерві акцентував на цьому увагу? Говорив, що: хлопці, давайте бігти вперед, нас більше, потрібно забивати.

- Ми всі акцентували на цьому увагу. Інші слова звичайно були. Але, приблизно, говорили про те, що в жодному разі неможна давати слабинку.

- Вчора Шахтар забив 7 голів , а ви…

- Помстилися за «Київ». Можете називати це так.

- І, все таки, те що грали в більшості - зіграло свою роль?

-  Безумовно, звичайно ж, маючи перевагу на одну людину грати завжди простіше.

- Олег Блохін на прес-конференції говорив, що команда останнім часом грає під психологічним тиском з боку громадськості, з боку преси. Після перемоги більше впевненості з'явилося?

- Не потрібно переходити з крайнощів у крайнощі. Я знаю прекрасно, що таке тиск. На «своїй шкірі» відчув. І можу сказати, що потрібно завжди робити висновки після кожної гри. Мене так вчили мої батьки, вони завжди мені казали: потрібно робити висновки, завжди робити висновки. Вдало зіграна гра. Чому вдало зіграна гра? - Гранична концентрація, величезна мотивація, величезне бажання, самовіддача, взаєморозуміння на футбольному полі та бажання, які були присутні, бо не важливо хто заб'є чи хто хет-трик зробить, все одно в кінцевому підсумку виграє команда, перемагає - команда, а якщо програли - програють усі до єдиного. Ось сьогодні мені дуже сподобалося. Було приємно грати, бо на поле вийшло 11 чоловіків, і ті хлопці, які вийшли на заміну, посилили гру. Так, наше завдання було трохи спрощене вилученням з боку «Металурга», але я думаю, зрештою, це все одно на кінцевий результат не вплинуло б.