Футбол України 7 Жовтня, 08:37 1089
Делегат гри «Дніпро» - «Металіст»: «Енергетик «Дніпро-Арени» не зміг перемкнути живлення на дизель-генератор» | 19-27
Делегат матчу «Дніпро» - «Металіст» Олексій Челишев у своєму рапорті, направленому для УПЛ, описав причини, за якими був зупинений матч.

«Перед початком другого тайму зникла значна частина електричного освітлення футбольного поля. Арбітр матчу протягом семи хвилин чекав відновлення освітлення, після чого призупинив матч і відправив команди до роздягальні. Ще через 15 хвилин освітлення зникло зовсім.

Головним енергетиком  «Дніпро- Арени» Яковлєвим А.Л. робилися спроби перемикання освітлення на дизель -генератор, наявний на стадіоні. Однак протягом 45 хвилин йому це не вдалося (пояснювальна додається).

Після цього арбітром матчу Жабченко А. за погодженням з делегатом матчу було прийнято рішення відповідно до п.15 ст.30 Регламенту припинити матч, про що він сповістив представників обох команд.

Освітлення на стадіоні було відновлено через 58 хвилин з моменту його припинення», - повідомив Челишев.

Нагадаємо, що рішення про долю матчу буде прийнято сьогодні. Якщо в УПЛ вирішать, що матч був перерваний з вини дніпропетровського клубу, то «Дніпру» буде зараховано технічну поразку.