Артем Федецький: «Клубні справи залишили вдома, всі думки - про гру проти Польщі»

Футбол України 7 Жовтня, 20:34 536
Артем Федецький: «Клубні справи залишили вдома, всі думки - про гру проти Польщі»
Захисник «Дніпра» і збірної України Артем Федецький поспілкувався з журналістами перед відкритим тренуванням національної команди.- Прокоментуйте вчорашній матч з «Металістом». Чи справедливо рішення про догравання?

- А ви б хотіли, щоб нам зарахували технічну поразку? Вийшов якийсь форс-мажор, і я думаю, що рішення про те, щоб дограти матч, - правильне. А апеляції «Металіста» ... Вони ж серйозна команда з хорошими гравцями, варто тільки вийти і дограти матч.

- Як вважаєте, кому на руку догравання - «Металісту» чи «Дніпру»?

- Думаю, що переривання такого матчу - вже мінус. На стадіоні була прекрасна атмосфера, свято, це був матч лідерів чемпіонату. Шкода, що емоції, що виникали вчора на футбольному полі, перервала така форс-мажорна ситуація. Але будемо догравати матч, залишилося дізнатися дату. Думаю, що це - позитивне рішення в ситуації, що виникла.

- А якщо уявити, що ви були б гравцем «Металіста»?

- Для «Дніпра» однозначно ця ситуація була невигідною - гра нам вдавалася, ми вели в рахунку. Так що звинувачення на нашу сторону - маячня. Вважаю, що немає нічого поганого в догравання - дві хороші команди продовжать футбольне свято.

- А якщо така ситуація трапилася б на стадіоні «Металіста»?

- Повірте, ніхто з футболістів та керівництва «Дніпра» не тиснув би на те, щоб зарахувати суперникові технічну поразку.

- Обговорювали гру з харківськими збірниками: Марко Девічем, Едмаром?

- Ось зараз вийдемо на поле і будемо догравати вчорашній матч. (Посміхається) Якщо чесно, клубні справи ми залишили вдома, і всі думки - про гру проти Польщі.

- Охарактеризуйте свого першого суперника.

- Практично вся команда збірної Польщі грає в хороших європейських лігах, знову отримав виклик Маріуш Левандовські. Наш суперник - хороша команда, і ми будемо до неї серйозно готуватися. Цей поєдинок - один з ключових для нас, і ми підійдемо до нього в повній бойовій готовності.

- Чи чекаєте ще одного футбольного свята в матчі з Польщею?

- Звичайно! Я навіть не чекаю, я абсолютно впевнений, що вболівальники в Харкові будуть підтримувати збірну України. Клубні справи - це одне, а національна збірна - зовсім інше. Добре, що скасували рішення про проведення гри без глядачів.

- Чи вважаєте справедливою дискваліфікацію «Арени Львів» на 5 років?

- Ні, вважаю несправедливою. Бувають ситуації й гірші. Я тоді був на футбольному полі і відчував тільки підтримку з боку львівських уболівальників. Що стосується якихось образ на адресу Едмара і забороненої символіки - можна висмоктати проблему з пальця і ​​причепитися до чого завгодно.

- Можете порівняти сьогоднішній настрій і настрій перед першим матчем з поляками?

- У нас така ж підготовка, такий же суперник. Михайло Іванович каже нам, що кожна гра - ключова, і наступний матч проти збірної Польщі - не виняток