Констянтин Віхров: «Інколи варто чинити за духом спорту, а не регламенту»

Футбол України 8 Жовтня, 08:43 532
Констянтин Віхров: «Інколи варто чинити за духом спорту, а не регламенту» | 19-27
У неділю "Металіст" грав на виїзді з "Дніпром". Поєдинок був центральним у 12-му турі української прем'єр-ліги: зустрічалися лідери. Перший тайм виграв "Дніпро" — 2:1. Під час перерви на стадіоні зникло світло. Спочатку частково, згодом повністю.

У неділю "Металіст" грав на виїзді з "Дніпром". Поєдинок був центральним у 12-му турі української прем'єр-ліги: зустрічалися лідери. Перший тайм виграв "Дніпро" — 2:1. Під час перерви на стадіоні зникло світло. Спочатку частково, згодом повністю.

Команди так і не вийшли на другий тайм. Енергопостачання відновили за 58 хв. Але перед цим, на 40-й хвилині паузи, офіційно повідомили, що матч перервано. Тобто не дочекалися 18 хв. Технічний директор "Дніпрообленерго" Сергій Березовський заявив, що жодних аварійних порушень на арені не відбулося. Причина зникнення світла — збій у роботі електроніки на устаткуванні "Дніпро-Арени".

— Найголовніша помилка інспекторсько-суд­дівської бригади: їм належало виявити терпіння, — каже 75-річний Костянтин Віхров, колишній інспектор Федерації футболу України. — Була ж інформація, що робота ведеться і світло з'явиться з хвилини на хвилину. Розумію, у регламенті записано, що чекати можна 45 хвилин, але інколи варто чинити за духом спорту, а не регламенту.

Учора прем'єр-ліга постановила дограти другий тайм матчу за рахунку 2:1 на користь "Дніпра". На момент підписання номера до друку було невідомо, коли саме відбудеться догравання.