Гонсало ІГУАЇН: "Матч" Рома " -" Наполі " не вирішить долю чемпіонства"

Світовий футбол 11 Жовтня, 18:50 445
Гонсало ІГУАЇН: Матч Рома  - Наполі  не вирішить долю чемпіонства
Нападник " Наполі" Гонсало Ігуаїн , говорячи про найближчому матчі серії A проти " Роми" , зазначив , що поки рано говорити про боротьбу за чемпіонство. На даний момент римський клуб не втратив жодного очка в 7 іграх і займає перше місце в турнірній таблиці. Неаполітанці йдуть другими з відставанням від лідера в 2 очки.

 Нападник " Наполі" Гонсало Ігуаїн , говорячи про найближчий матч серії A проти "Роми", зазначив, що поки рано говорити про боротьбу за чемпіонство. На даний момент римський клуб не втратив жодного очка в 7 іграх і займає перше місце в турнірній таблиці. Неаполітанці йдуть другими з відставанням від лідера в 2 очки.

- Рано говорити про те, що матч стане вирішальним, - наводить Goal.com слова Ігуаїна. - Ми будемо думати про зустріч з "Ромою " лише за три дні до її початку. Немає сумнівів , що це дуже важлива гра, яка може додати впевненості в боротьбі за титул, але не більше того. Це не фінал. Сезон дуже довгий, статися може багато чого.

Чи є "Ювентус" сильніший за "Наполі" в чемпіонській гонці ? Я навіть не впевнений , що наприкінці першого кола ми все ще будемо в ній. Давайте подивимося, як розвиватиметься ситуація після першої половини сезону. У будь-якому разі, я не збираюся обговорювати проблеми інших команд, я думаю лише про свій колектив .