Роман БЕРЕЗОВСЬКИЙ: «Був впевнений, що Шевченко змінить кут»

Динамо Київ 13 Жовтня, 09:19 545
Роман БЕРЕЗОВСЬКИЙ: «Був впевнений, що Шевченко змінить кут»
Воротар збірної Вірменії Роман Березовський, розмірковуючи на тему серії пенальті у своїй кар'єрі, згадав переможний удар з «точки» у виконанні українського форварда Андрія Шевченко у фіналі Ліги чемпіонів.

Воротар збірної Вірменії Роман Березовський, розмірковуючи на тему серії пенальті у своїй кар'єрі, згадав переможний удар з «точки» у виконанні українського форварда Андрія Шевченко у фіналі Ліги чемпіонів.

«Ніколи не повірю, що хтось реагує на пенальті, оскільки неможливо зреагувати з такої відстані на нормальний удар. Головне, заздалегідь не почати падати, зіставити цей момент, коли часу поміняти рішення у того хто б'є не залишиться. Найбільш пам'ятний момент, коли я вгадав кут, куди Шевченко в 2003 році забив Буффону вирішальний гол у серії пенальті. Тільки потім він мені через тиждень бив пенальті у Львові і теж забив. Я був впевнений, що він поміняє кут, а він не поміняв. Забивав чи мені хто-небудь два пенальті? Дайте згадати. Шевченко один раз бив, Пірло - теж один. А ось Володя Безчастних забив мені два рази: за збірну Росії і за «Спартак» проти «Динамо», - цитує Березовського «Спорт уїк -енд».