Олександр Олексієнко: «Шахтар» «підігріє» бажання «Металурга»

Динамо Київ 10 Травня, 09:16 580
Олександр Олексієнко: «Шахтар»  «підігріє» бажання «Металурга»
Півзахисник «Металурга» (2003-2005) та «Динамо-3» (1996) Олександр Олексієнко поділився очікуваннями від сьогоднішнього протистояння киян та донеччан.

Півзахисник «Металурга» (2003-2005) та «Динамо-3» (1996) Олександр Олексієнко поділився з ua-football.com очікуваннями від сьогоднішнього протистояння киян та донеччан.

«Не дивлячись на те, що особливої турнірної мотивації «Металург» вже не має, боротьба буде. По-перше, склад донеччан вкомплектований хорошими футболістами. По-друге, «підігріє» бажання «Металурга» «Шахтар». По-третє, поєдинки останніх турів, від яких залежить доля чемпіонства, дивляться чимало людей і для гравців це непогана нагода себе зарекомендувати. З іншого боку, не буде Морозюка, Чечера і Голайдо. Це – дуже серйозні втрати. Без цих футболістів претендувати на очки «Металургові» буде важко.

А «Динамо» підійте до цього матчу максимально сконцентрованим. Не думаю, що Ребров притримуватиме в запасі тих гравців, які на картках. Перемагати киянам треба вже і зараз. Так, матч з «Дніпром» важливий, але динамівці ж розуміють, що дніпрянам через тиждень грати з «Шахтарем». У киян календар легший. В нинішньому ж матчі спрогнозую перемогу «Динамо» 2:1 або 2:0.