Юрій Лень: «Робота, зроблена в першому таймі, дала результат у другому»

Динамо Київ 14 Травня, 11:41 376
Юрій Лень: «Робота, зроблена в першому таймі, дала результат у другому»
Наставник динамівської команди U-19 прокоментував перемогу над харківським «Металістом» та підбив підсумки гри:

- Першим таймом ми взагалі незадоволені. В осінній частині чемпіонату було навпаки – перший тайм грали добре, а в другому – гірше. Зараз намітилася протилежна тенденція. Сказати, що хлопці недоналаштувалися, не можу, як на мене, скоріше, навпаки – переналаштувалися. Дивлячись на те, як вони проводять розминку, намагався заспокоїти хлопців, щоб вони впоралися зі своїми емоціями та більше думали, оскільки емоції – це не завжди добре.

- Недивно, адже «Металіст» принциповий суперник...

- У нас немає непринципових. Усіх суперників поважаємо, віддаємо належне, але з усіма намагаємося грати по-чоловічому та показувати власну гру. Не завжди це вдається, але ми прагнемо до цього.

- Чи підсилили заміни гру? Приймак віддав гольову передачу, Удод та Дубінчак забили...

- Так, підсилили, причому значно. Приймак здорово увійшов й у попередній грі проти «Зорі» в Кременчуці, та й не лише він. Гра Удода в другому поєдинку поспіль обнадіює, не лише тому, що він забив, а гра загалом, його ставлення до роботи. Не применшуючи заслуг наших хлопців, також варто зазначити, що команда суперника у другому таймі добряче підсіла, 1 нам стало набагато простіше розкривати їхню оборону. Та робота, яка була зроблена в першому таймі, дала результат у другому.

- Вам не вистачало сьогодні збірників?

- Вони більше грають за дубль – Лук'янчук, Щебетун. Олексію успіхів у команді U-21, він зробив крок уперед й за рік-два, думаю, йому вже потрібно буде замислюватися про те, як переходити ближче до першої команди. Я би із задоволенням мав Щебетуна у своєму розпорядженні, й у нас було б набагато менше проблем. На мій погляд, Олексій – футболіст, який може забивати м'ячі – це не завжди можна виховати, це або дається, або ні. Але, в будь-якому випадку, потрібно працювати, й він, напевно, дуже багато працював. Повторюся, був би дуже радий бачити його у себе в команді, але бажаю йому стукати в двері основного складу.

- Із «Металістом» незабаром знову граєте на виїзді перенесений матч. У Харкові буде складніше?

- Так, безперечно, тому що сьогодні приїхали молоді хлопці, майже всі U-19, без футболістів молодіжної команди та збірників. Плюс, вони виїхали о п'ятій ранку й лише близько першої години приїхали до нас на базу – майже вісім годин були в дорозі й відразу вийшли грати. Тож там нам буде набагато складніше.