ДЮФЛУ. «Динамо» (U-17) – «Шахтар» (U-17) – 2:0

Динамо Київ 16 Травня, 16:29 1071
ДЮФЛУ. «Динамо» (U-17) – «Шахтар» (U-17) – 2:0   | 19-27
У п’ятнадцятому турі групи 1 вищої ліги ДЮФЛУ серед команд U-17 київське «Динамо» приймало принципового суперника, донецький «Шахтар».

Ця гра відбулася на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського та зібрала багато почесних гостей на трибунах.

Перед очною зустріччю «Динамо» та «Шахтар» мали рівну кількість очок, динамівці випереджали «гірників», займаючи перше місце, лише завдяки кращій різниці м’ячів.

Окрім принциповості протистояння та турнірної боротьби цікавості матчу додавало тренерське протистояння відомих гравців «Динамо» та «Шахтаря» 90-х – 2000-х – Юрія Дмитруліна та Артема Яшкіна з одного боку і Генадія Орбу з іншого. Грою динамівців також диригував іспанський фахівець Альберто Босх, який керує старшою академічною групою юних динамівців. Весь матч іспанець провів на ногах, постійно підказуючи гравцям російською мовою, як вони мають діяти.

У середині першого тайму, який у цій віковій групі триває 40 хвилин, динамівці відкрили рахунок. Максим Нелюбін відгукнувся на навіс зі стандарту та ударом головою переграв голкіпера. А наприкінці тайму динамівці провели другий м’яч «у роздягальню». Його автором став Даниїл Лісовий, забивши свій шостий м’яч у сезоні.

У другому таймі «біло-сині» продовжували домінувати на полі, створивши не одну нагоду, аби довести рахунок до розгромного. Але гра так і завершилася з рахунком 2:0, що дозволило «Динамо» U-17 відірватися від «Шахтаря» на відстань у три очки.