Хльобас та Чумак - серед кращих молодих футболістів України у квітні

Динамо Київ 17 Травня, 17:04 385
Хльобас та Чумак - серед кращих молодих футболістів України у квітні
Троє футболістів київського «Динамо» потрапили до рейтингу кращих молодих футболістів України у квітні 2015 року в категорії U-21.

Кращим молодим футболістом України у квітні за результатами опитування тренерів, експертів, журналістів та вболівальників, проведеного в рамках конкурсу Золотий талант України, став форвард «Іллічівця» Сергій Гринь. У березні теж перемогу святкував він, але на цей раз уродженець Волновахи зумів перекрити свій же рекорд конкурсу в категорії U-21 за кількістю набраних балів - 197 (у березні було 176).

Але якщо в березні реальних конкурентів у Гриня, за великим рахунком, не було, то в квітні виклик фавориту спробував кинути півзахисник «Дніпра» Андрій Близниченко, але в підсумку він відстав на 51 бал. Замкнув трійку лауреатів нападник «Говерли» Дмитро Хльобас. У такому ж порядку вони очолюють сумарний рейтинг 2015 року, який наведено нижче.

Дмитро Хльобас, який у квітні зіграв за «Говерлу» чотири матчі (197 хвилин) і забив два голи в чемпіонаті України, називався в трійках 54 рази (13 разів - під №1). Але його м'ячі у ворота «Олімпіка» 3 квітня (дебютний в Прем'єр-лізі) і у ворота «Чорноморця» 19 квітня не стали приводом для включення в різні символічні збірні, повідомляє goldtalant.com.ua.

Квітень-2015 (U-21)