Григорій СУРКІС: «Саме з цього матчу почнеться нова історія київського «Динамо» в незалежній Україні»

Динамо Київ 18 Травня, 16:13 480
Григорій СУРКІС: «Саме з цього матчу почнеться нова історія київського «Динамо» в незалежній Україні»
Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс після перемоги київського «Динамо» у 24-му турі УПЛ над «Дніпром» і завоювання звання чемпіона України привітав переможців і дав наступний коментар.

Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс після перемоги київського «Динамо» у 24-му турі УПЛ над «Дніпром» і завоювання звання чемпіона України привітав переможців і дав наступний коментар.

- Хлопці заслужили цю перемогу, поза всяким сумнівом. Довгих шість років золотих медалей не було в Києві. На мій погляд за останній рік київське «Динамо» стабілізувало свій склад, свою гру. Є молодий, амбіційний тренер і гравці, які на сьогоднішній день можуть вважатися не тільки в Україні, але в Європі зірочками і зірками. Я думаю, що команда в цьому складі в наступному сезоні не буде легкою здобиччю, я б сказав навіть для грандів у Лізі чемпіонів. Я вважаю, що ту обстановку, яку ви бачите в роздягальні, яка викристалізовується у результаті важких, складних тренувань принесла заслужений успіх з чим я сьогодні вітаю команду і численну торсиду, яка розділяє цю радість. Такі матчі завжди нервові, коли ти повинен зробити останній подих, останній крок і здобути перемогу.

Маркевич, чисто психологічно на мій погляд молодець. В тій ситуації в якій зараз знаходиться «Дніпро» він поставив не основний склад, але вийшли хлопці тактично, що зіграли дуже грамотно, власне так само, як грають, і основні гравці і я вважаю, що це в якійсь мірі вихолостило боротьбу лідерів, як однієї, так і іншої команди. Але тим не менше треба віддати належне дублерам і деяким гравцям основного складу «Дніпра». Вони грали в досить агресивний футбол, футбол, який на мій погляд не дозволив київському «Динамо» розбігтися, не дозволив створити безлічі моментів. Але в кінцевому підсумку завжди щастить сильнішому. Тому можливо якби були інші голи, то вони б були більш очевидними. Переможний гол став результатом все-таки явної переваги «Динамо» в цьому матчі, з чим я команду і вітаю!

Цей сезон головний тренер, футболісти можуть занести собі в актив. Саме з цього матчу, почнеться нова історія київського «Динамо» в незалежній Україні. Ми не вигравали за цей час жодного єврокубка. Мені дуже хочеться, щоб київське «Динамо» у найближчі роки викристалізувало б свій потенціал, можливо посилившись в міжсезоння. Що мені особливо імпонує це те, що заграли українські гравці. Я був учора на матчі 17-річних на стадіоні «Динамо», я бачив хлопців, які перемогли на представницькому турнірі в Італії, до цього я бачив перемогу 15-річних над тим же донецьким «Шахтарем». Підростає покоління, якому необхідно дати шанс. Ребров дав шанс 20, 21, 22 річним, те чого не було раніше, і це є те, на мій погляд, на чому базувалися блискучі дружини Лобановського. У нього не було легіонерів і тим не менш ми вигравали єврокубки, ми доходили до півфіналу Ліги чемпіонів. Правда це вже було давно, 16 років тому... Але я вважаю, що той, хто не думає про великі перемоги, хто не мріє про них, ніколи їх не доб'ється.

Ну а «Дніпру» я бажаю, щоб у Варшаві ми стали свідками тріумфу українського клубу у Лізі Європи.