Руслан Мармазов: «Між поняттями «ультрас» і «каратель» в Україні можна ставити знак рівності»

Футбол України 22 Травня, 10:01 1373
Руслан Мармазов: «Між поняттями «ультрас» і «каратель» в Україні можна ставити знак рівності»
Колишній прес-аташе «Шахтаря» Руслан Мармазов поділився думкою про вплив політики на футбол і вихід «Дніпра» у фінал Ліги Європи.

«Чи можливий великий спорт без політики? Це ідеальна, багато в чому утопічна, модель: футбол окремо, мухи окремо... Повністю очистити футбол від політики, звичайно, не вийде. Надто вже стадіон помітна, ласа трибуна для всіляких політичних дійств.

Ви звернули увагу, що в Україні саме футбольні майданчики перетворилися на місце для шабашів з кепським, якраз політичним запашком? Чогось я не зустрічав повідомлень, що глядачі постановки в Київській (або Львівській) опері протягом вистави 10 разів заспівали гімн України і 15 разів поскакали, всіма своїми стрибками натякаючи, що вони не москалі, а потім впали в транс, скандуючи матюки кричалки на адресу глави сусідньої держави.

Зате на кожному футбольному матчі ви це виявите без сумнівів. Може бути, ви бачили в новинах, що шанувальники драматургії театру імені Івана Франка збилися в зграю, в сенсі, в добровольчий батальйон і вирушили карати Донбас? Мені якось не траплялися такі вісті.

Зате між поняттями «ультрас» і «каратель» на Україні скоро можна буде ставити знак рівності.

Відомий російський коментатор Георгій Черданцев висловився в тому сенсі, що зовсім погані справи з Лігою Європи, пора згортати турнір. У сенсі, якщо така команда, як «Дніпро» опиняється у фіналі, то кому потрібні подібні змагання.

Мені успіх «Дніпра» здається видатним, для середньої, далеко не європейського рівня, команди. Красені, питань немає. Але, якщо дивитися на питання глобально, я згоден з Черданцевим», - сказав Мармазов.