Нідерланди з Ленсом позбавляють Туреччину шансу зіграти на ЧС

Динамо Київ 16 Жовтня, 02:52 1015
Нідерланди з Ленсом позбавляють Туреччину шансу зіграти на ЧС | 19-27
Гравець київського «Динамо» Джермейн Ленс провів черговий поєдинок за свою національну збірну.

У Стамбулі, на стадіоні «Шюкрю Сараджоглу», голландців приймала збірна Туреччини, якій необхідна була перемога для того, щоб зберегти за собою друге місце в групі, яке дає путівку в плей-офф.

Тим не менше, «помаранчеві», які давно вже забезпечили собі путівку на ЧС-2014, добули перемогу над господарями поля з рахунком 2:0. Перемогу команді Луї ван Гала принесли голи Робена на 8-й і Снейдера на 47-й хвилинах. Путівка в плей-офф дісталася Румунії, яка обіграла в останньому турі Естонію.

Джермейн Ленс вийшов у стартовому складі Нідерландів і залишався на полі до 89-ї хвилини, на якій був замінений.

Зазначимо, що Нідерланди мають кращий показник серед всіх команд європейської кваліфікації - 28 очок у десяти матчах при різниці м'ячів 29.

Ленс взяв участь у дев'яти матчах цього відбору, в яких забив п'ять голів і заробив одне попередження.