Динамо Київ 24 Травня, 21:26 2851
«Біло-сині» мінімально переграють «зелених левів». «Карпати» — «Динамо»: 0:1. ВІДЕО      | 19-27
Матч 25-го туру УПЛ між львівським «Карпатами» та київським «Динамо» завершився гостьовою перемогою столичного клубу.

В першій половині гри «Динамо» в атакувальних діях значно переважало господарів поля. Кияни двічі забили, але обидва взяття воріт було скасовано. Спочатку Гармаш на сьомій хвилині мав відкривати рахунок, але пас від Ленса був із офсайду. Потім вже сам Ленс зробив передачу в положення «поза грою» на Кравця - гол також не був зарахований.

Другий тайм «біло-сині» розпочали із забитого м'яча. На 58-ій хвилині відзначився Кравець. 0:1.

Після забитого гола кияни мали шанси подвоювати рахунок, але ними скористатися не вдалося.

Варто зазначити, що Сергій Ребров, під завісу матчу, дав можливість зіграти молодим Андрієвському та Михайличенку.

Арбітром було додано чотири хвилини, але ніхто забити, бодай гол, не зумів, і, в результаті, матч завершився мінімальною перемогою столичного клубу - 0:1.