«Динамо» завершує сезон нічиєю з «Металургом» З . ВІДЕО

Динамо Київ 30 Травня, 18:56 2413
«Динамо» завершує сезон нічиєю з «Металургом» З . ВІДЕО    | 19-27
Зігравши внічию в останньому матчі з «Металургом» З, київське «Динамо» завершує сезон 2014/15 без жодної поразки в чемпіонаті.

Рахунок у матчі було відкрито на 11-ій хвилині. Після прострілу Ленса у центр, захисник невдало вибив м’яч, чим скористався Сергій Сидорчук.

«Металургу» вдалося порівняти рахунок. У другому таймі Руслан Платон отримавши навіс з флангу, головою відправив м’яч у сітку.

Повернув перевагу «Динамо» Сергій Рудика, який забив у власні ворота після прострілу Ярмоленка з флангу.

Безліч було моментів, коли динамівці могли збільшити перевагу, натомість «Металург» порівняв рахунок. На останніх хвилинах забиває Каплієнко і матч завершується з рахунком 2:2.

УПЛ. 26 тур. «Динамо» - «Металург» З. 2:2

Голи: Сидорчук, 11; Рудика (автогол, 67) - Платон, 57; Каплієнко, 90

Попередження: Рудика, 15; Платон, 47; Клименчук, 90+1; Жураховський, 90+3

Склади команд

Динамо: Шовковський (К), Сілва (Гусєв, 79), Велозу, Драгович, Ленс, Ярмоленко, Сидорчук (Гармаш, 69), Кравець, Віда, Хачеріді, Беланда (Рибалка, 58).

Запас: Рибка, Антунеш, Рибалка, Гармаш, Гусєв, Буяльський, Бетао.

Металург: Шеремета, Цуріков, Каплієнко, Гавриш, Рудика (К), Помазан, Попов (Клименчук, 77), Жураховський, Платон (Ігнатенко, 62), Гвілія, Юсов.

Запас: Юрчук, Кулініч, Льопа, Кліменчук, Захаров, Ігнатенко.