Футбольне свято на стадіоні ім. В. Баннікова

Динамо Київ 1 Червня, 15:50 397
Футбольне свято на стадіоні ім. В. Баннікова
1 червня Україна разом зі світом відзначає Міжнародний день захисту дітей. Вже за доброю традицією, Федерація футболу долучилась до цього свята та організовула змагання для юних футболістів.

Відтак, у понеділок, на НТК ім. В. Баннікова, о 10:30 розпочались матчі для дітей 2003, 2004 та 2006 років народження. Серед учасників - команди дитячого будинку «Малятко», школи-інтернату №14 для дітей-сиріт, «Динамо», «Арсенал», «Арсенал-2», «Арсенал-3», «Авіатор-2», «Фортуна» «Моноліт», «Добро-Схід-3» та «Локомотив-2». Після завершення змагань, відбулась урочиста церемонія нагодродження учасників, у якій взяли участь перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, віце-президент Федерації Ігор Кочетов, начальник управління сім’ї, молоді спорту КМДА Олексій Трофимов та почесний гість свята - Володимир Мунтян. Призи знайшли своїх власників як в загальнокомандних змаганнях, так і в індивідуальних номінаціях.

Від імені президента Федерації футболу України Андрія Павелка дітей привітав перший віце-президент Вадим Костюченко. Він подякував учасникам змагань, їх батькам та тренерам, які виховують юних футболістів. Також Вадим Костянтинович наголосив на тому, що стадіон імені Баннікова завжди відкритий для дитячих змагань і він буде щиро радий бачити такі футбольні свята якомога частіше.