«Динамо» робить золотий дубль! «Динамо» - «Шахтар». 5:4. ВІДЕО

Динамо Київ 4 Червня, 23:57 14202
«Динамо» робить золотий дубль! «Динамо» - «Шахтар». 5:4. ВІДЕО                | 19-27
В наднапруженому матчі фіналу Кубку України сезону 2014/15 перемогу вириває київське «Динамо», перегравши по серії післяматчевих пенальті донецький «Шахтар».

Перший тайм кубкового протистояння завершився без забитих м'ячів. Втім, як і завжди в таких матчах, було дуже «спекотно». На десятій хвилині Срна влучив у поперечину. «Динамо» відповіло контратаками, одну з яких міг результативно завершувати Ярмоленко, проте, пробив не сильно, в руки П'ятова.

Чим ближче до завершення гри, тим сильніше розпочинали вирувати емоції. «Шахтар» в останні десять хвилин атакував агресивніше. В одному з моментів травмувався Кучер - із закривавленою головою Олександр вимушено покинув поле.

Другий тайм стартував в тому ж напруженому темпі. Менше ніж за десять хвилин отримали по жовтій Срна, Ярмоленко та Кравець. В перші двадцять хвилин команди не мали потенційно небезпечних моментів. І господарі, і гості грали біля своїх воріт максимально обережно. Кияни, при цьому, отримали сім жовтих карток, проти однієї у «Шахтаря».

Вже на останніх хвилинах основного часу Мігель Велозу міг забивати, вирішуючи долю Кубку, але пробив надто неточно з хорошої позиції. В доданий час переможець також не визначився.

Перший овертайм розпочався атакою на атаку - команди робили по черзі «набіги» на ворота суперника. Кияни, при цьому, діяли агресивніше. Гладкий мав прекрасний шанс вивести «Шахтар» вперед, але пробив у Шовковського. За цим Ярмоленко небезпечно пробивав у ближній кут, але удар не вдався.

В другому овертаймі далась знаки втома. Хачеріді міг забивати, але з лінії воріт м'яч «винесли» Шевчук з П'ятовим. А на 115-ій хвилині був вилучений Сергій Рибалка, отримавши другу жовту. По овертаймах переможець також не визначився і переможець визнаичися за серією пенальті.

Післяматчеві пенальті: Велозу - схибив. Срна - Забив. Драгович - забив. Адріано - забив. Антунеш - схибив (П'ятов), Коста - забив, Гусєв - забив, Тайсон - схибив (Шовковський), Ярмоленко - забив, Ракицький - схибив, Ярмоленко - забив, Тейшейра - забив, Хачеріді - забив, Гладкий - не забив (Шовковський).

Післяматчеві пенальті:

З перемогою, динамівці! Кияни роблять золотий дубль!!! В це було важко повірити після 1:3 на початку пробиття пенальті, але «біло-сині» зробили це! Чемпіонство та Кубок України – в столиці!

P.S. Вже після незабитого пенальті Гладким фани просто ринули хвилею на стадіон і керівництву клубу, гравцям та органам охорони їх довелося ще довго вгамовувати та повертати на свої місця. Соромно спостерігати за таким... Схоже, на нас чекає дискваліфікація стадіону та штраф...

КУ 2014/15. «Динамо» – «Шахтар»: (0:0) — 5:4 (пен):

Попередження: Ілсіньо - 43, Срна - 46, Кравець - 56, Ярмоленко - 62, Драгович - 68, Рибалка - 81, Хачеріді - 82. Віда - 88, Тайсон - 119.

Вилучення: Рибалка - 115.

«Динамо»: Шовковський (К), Хачеріді, Сілва - (Антунеш - 46), Віда, Драгович, Велозу, Сидорчук, Рибалка, Ленс, Кравець - (Гусєв - 76), Ярмоленко.

Запасні: Рибка, Бетао, Антунеш, Гусєв, Гармаш, Беланда, Буяльський.

«Шахтар»: П'ятов, Срна (К), Кучер - (Кривцов - 45), Ракицький, Шевчук, Степаненко, Ілсіньо, Тейшейра, Коста, Бернард - (Тайсон - 69), Адріано.

Запасні: Каніболоцький, Кривцов, Ісмаїлі, Марлос, Фернандо, Тайсон, Гладкий.