Грег Дайк: «Блаттера заарештують найближчим часом»

Світовий футбол 8 Червня, 19:35 456
Грег Дайк: «Блаттера заарештують найближчим часом»
Президент Футбольної асоціації Англії Грег Дайк дав зрозуміти, що країна не буде претендувати на право проведення ЧС-2018 і 2022 після відставки президента ФІФА Зеппа Блаттера.

Президент Футбольної асоціації Англії Грег Дайк дав зрозуміти, що країна не буде претендувати на право проведення ЧС-2018 і 2022 після відставки президента ФІФА Зеппа Блаттера, - інформує «СЕ».

Нагадаємо, що 79-річний швейцарець покинув свій пост після чергової перемоги на виборах у зв'язку з гучним корупційним скандалом.

- Найбільша небезпека в тому, що ми зараз можемо отримати нового Блаттера, - цитує The Guardian Дайка. - Потрібно докорінно змінити структуру ФІФА, чого сам Блаттер зробити не міг. Боротися за чемпіонати світу-2018 і 2022 безглуздо, тому що буде здаватися, що ми допомогли прибрати Блаттера для власної вигоди. Ми не будемо проводити чемпіонат світу в 2018 році і не будемо в 2022-му.

Проти Росії і Катару ніхто нічого не може зробити, аж до завершення розслідування. Якщо не знайдуться докази порушень, то і не зможуть. Але якщо вони все-таки будуть, то зрозуміло, результати голосування повинні бути переглянуті.

На питання, чи заарештують Блаттера найближчим часом, Дайк коротко відповів: «Так».