Футбольний юрист: «Керівництво «Зорі» робить усе, аби клуб не зіграв у Лізі Європи»

Футбол України 8 Червня, 22:07 502
Футбольний юрист: «Керівництво «Зорі» робить усе, аби клуб не зіграв у Лізі Європи»
Футбольний юрист Ілля Скоропашкін прокоментував висловлювання головного тренера «Зорі» Юрія Вернидуба на адресу екс-гравця луганської команди Євгена Лозинського.
Футбольний юрист Ілля Скоропашкін прокоментував висловлювання головного тренера «Зорі» Юрія Вернидуба на адресу екс-гравця луганської команди Євгена Лозинського.

«Лозинський прийшов у «Зорю» повністю здоровим, попередньо пройшовши повний медогляд. Загострення старої травми, отриманої у 2002 році, трапилося після того, як у клубі відмовилися слідувати рекомендаціям лікаря, який оперував Євген 10 років тому. Це підтверджено рішенням Лозаннського суду, яке засноване на свідченнях свідків доктора ФК Зоря. Тому твердження Юрія Вернидуба про те, що Лозинський нібито всіх обдурив, підписуючи контракт, не відповідає дійсності. Можливо, Євген, будучи найдосвідченішим центральним захисником, просто створював декому зайву конкуренцію на цій позиції (хто знає, той зрозуміє).

Євген ніколи не відмовлявся отримувати гроші частинами. Це твердження Юрія Вернидуба також не відповідає дійсності. Починаючи з січня 2014 року, ми постійно спілкувалися з представниками клубу про часткове погашення боргу, але клуб сам постійно переносив терміни. У результаті ми були змушені звернутися в КДК ФФУ, який провів вже 9 засідань з цього приводу. Ні на одне засідання представники клубу не з'явилися, і пропозицій щодо врегулювання ситуації жодного разу не надали!

У березні 2015 року Євген, за безпосереднього сприяння керівництва ФФУ, вчергове запропонував клубу розстрочку виплати на 14 (!!!) місяців - до кінця наступного чемпіонату під певні гарантії. Але керівництво ФК «Зоря», як зазвичай, стало маніпулювати умовами цієї угоди, занижуючи суми виплат і виключаючи мінімальні гарантії їх своєчасного проведення, відмовившись від умов, які пропонував Євген. Усі вище вказані факти можуть вам підтвердити в ФФУ.

ФК «Зоря» дійсно 20.05.15 відкрив депозитний рахунок у київського нотаріуса для проведення виплат Євгену Лозинському за рішенням Лозаннського суду. Станом на 05.06.15 було перераховано 1/6 суми загального боргу. Євген отримав ці гроші шляхом перерахування на свій рахунок (у тому ж банку, що і у ФК «Зоря»). Хочу зауважити, що весь цей час у клубу були і є реквізити Лозинського для виплати йому боргу. Навіщо проводити операції через нотаріуса і платити за це чималі гроші, потрібно запитати у клубу. Чи не простіше просто виплачувати гроші на рахунок самого Євгена? Що заважало клубу це зробити протягом 18 місяців?

З упевненістю заявляю, що керівництво ФК «Зоря» свідомо робить все можливе, щоб команда була позбавлена ​​турнірних очок і не отримала право виступати в Лізі Європи. Причини того - мені не відомі. Можливо, хтось не хоче, щоб клуб з Луганська представляв Україну на міжнародному рівні.

Крім цього, хочу нагадати керівництву ФК «Зоря «і особисто головному тренеру Юрію Вернидуб, що мова йде про виконання рішення Лозаннського суду. Тому висловалювання у стилі «зрубати грошей» не є доречними в цьому випадку, так само, як і згадка про Героїв, які захищають нашу Батьківщину в зоні АТО, в контексті питання про погашення своїх боргів. Євген Лозинський, як і інші футболісти і тренери, один на один протистоїть потужної клубно-олігархічної структурі, постійно відчуваючи публічні нападки й образи на свою адресу. Він відстояв свої порушені права у Вищому спортивному суді, і це не дає спокою системі», - заявив Скоропашкін, пише Футбол.ua