Гол Хльобаса не допоміг Україні U-21 здолaти Чехію

Динамо Київ 10 Червня, 08:33 515
Гол Хльобаса не допоміг Україні U-21 здолaти Чехію  | 19-27
І другий товариський матч із чеськими однолітками завершився поразкою для збірної України U-21, що проводить свій збір в Австрії.

Нагадаємо, перший матч між командами, що пройшов два дні тому, завершився перемогою чехів із великим рахунком – 0:3.

Цього разу підопічні Сергія Ковальця у місті Целль-ам-Зеє зазнали мінімальної поразки – 1:2. Єдиний гол у складі «жовто-синіх» на рахунку динамівця Дмитра Хльобаса, який на 72-й хвилині ледь не з центру поля втік до воріт та класним ударом з-за меж штрафного майданчика змусив капітулювати голкіпера чехів, тим самим зрівнявши рахунок.

Щоправда, уникнути поразки українці не спромоглися, пропустивши другий м’яч за п’ять хвилин до завершення матчу.

Відзначимо, що також у матчі взяли участь ще двоє гравців «Динамо». Захисник Олександр Азацький відіграв увесь матч, а нападник Олексій Хобленко провів на полі перший тайм, після чого й був замінений на автора єдиного забитого м’яча у складі нашої збірної.