Ярослав Ракицький: «Упевнений, що в грі з Люксембургом таке не повториться».

Динамо Київ 10 Червня, 11:32 1123
Ярослав Ракицький: «Упевнений, що в грі з Люксембургом таке не повториться».
Після товариського поєдинку збірної України з національною командою Грузії захисник «гірників» Ярослав Ракицький поділився думкою про цю зустріч.

Після товариського поєдинку збірної України з національною командою Грузії захисник «гірників» Ярослав Ракицький поділився з shakhtar.com думкою про цю зустріч.

«Не скажу, що у нас була установка забити швидкий м'яч. Сьогодні просто підготовча гра перед важливим відбірковим поєдинком з Люксембургом. І головне завдання в ній було подивитися, на що ми здатні, перевірити наші сили. І, як завжди, здобути перемогу».

«Відверто кажучи, ми самі винні: розслабилися і дозволили грузинам часто отримувати м'яч у середині поля і проводити непогані контратаки. Не дивно, що нам було важко в таких моментах. Але ви самі бачили: перший гол - просто везіння, а от другий забитий м'яч від Коноплянки - уже робочий».

«Думаю, до кінця матчу ми всі трохи втомилися. Плюс втратили десь концентрацію, за що і поплатилися пропущеним м'ячем. Упевнений,що в грі з Люксембургом таке не повториться».