Післяматчева прес-конференція наставника Люксембургу. ВІДЕО

Збірна України 14 Червня, 22:12 1680
Післяматчева прес-конференція наставника Люксембургу. ВІДЕО  | 19-27
Головний тренер Люксембурга Люк Гольц зізнався, що його команда допомогла здобути перемогу збірній України.

«Ми мали можливості забити гол, але не вийшло. У другому таймі у нас вже пішов спад. Перший гол ми самі допомогли забити Україні.

За рахунку 2:0 довелося проводити заміни. То один гравець зазнав травми, потім інший. У наслідок цього ми не були вже в тій формі, щоб конкурувати із суперником.

Щоб забити гол, потрібно трохи удачі й майстерності. Швидко приймати рішення. Щодо нашої сили - ми й зараз непогано захищаємось проти сильних суперників. Нам потрібно просто використовувати моменти, щоб забивати голи. Що стосується моменту на 10 хвилині, то м’яч так добре летів до воріт, але туди не потрапив. Не знаю навіть кого просити, щоб це м’яч таки попадав у ворота.

Щодо Хольта, то в нього розірвані зв’язки, швидше за все. Але треба зробити рентген, щоб підтвердити діагноз», – розповів на прес-конференції Люк Гольц.