Андрій Ярмоленко: «Незадоволений, що не забив»

Збірна України 14 Червня, 22:34 1302
Андрій Ярмоленко: «Незадоволений, що не забив»  | 19-27
Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко поділився думками про перемогу над Люксембургом (3:0).

«Ну ви бачили, що у першому таймі моментами було дуже важко. У нас моментів практично не було, лише зі стандартів. А в другому таймі, коли забили, то вже легше було.

Гол Кравця? Ну це нападник. У форварда завдання таке - опинитися там де потрібно, у потрібний час. Кравець молодець.

Прокоментувати свою гру? Ну бачите, сьогодні не вийшло забити, звичайно, я незадоволений, але нічого страшного, головне, що команда перемогла.

Люксембург особисто мене нічим не здивував, тому що я знав, що ця команда вміє грати у футбол, і вони сьогодні це довели. Могли нам у першому таймі забити, і потім невідомо, як би все завершилося.

Моє майбутнє? Якщо щось буде відомо - я скажу, поки що нічого», - розповів Андрій Ярмоленко.