Школа «Динамо»: Вперед до мрії!

Динамо Київ 18 Жовтня, 16:38 1351
Школа «Динамо»: Вперед до мрії!
Стати футболістом - ось головна мрія багатьох хлопчиків. Сайт 1927.kiev.ua спільно з «Друзі Динамо» продовжує тему популяризації дитячої школи київського клубу.

Стати футболістом - ось головна мрія багатьох хлопчиків. Сайт 1927.kiev.ua спільно з «Друзі Динамо» продовжує тему популяризації дитячої школи київського клубу. 19 жовтня відбудеться великий огляд дітей зі шкіл шевченківського району Києва. Що потрібно вміти виконувати і якими здібностями повинен володіти майбутній футболіст київського «Динамо» розповів екс-гравець київського гранду Олександр Радченко.

- У кожній віковій категорії свої особливості набору. Старші діти повинні вміти жонглювати м'ячем, віддавати паси, вміти перебувати в колективі. Хлопчики 7-9 років здають біг на швидкість 15 метрів і стрибки в довжину, вони повинні стрибнути за 170 сантиметрів. Хлопці, з якими займаюся я, 2006-2007 року народження, повинні бути, перш за все, активними, рухливими. З нормативів малюки здають біг 15 метрів на швидкість і стрибки в довжину. У крайньому випадку, ми дивимося на хлопчиків у грі: як віддав пас, як реагує на дії суперника. Головне, щоб він не стояв на місці і був рухливим. Все. Ось таких ми беремо. Так що чекаємо всіх бажаючих!