Жуніор Мораес: «Я готовий допомагати «Динамо» у будь-який спосіб – забивати голи, віддавати передачі, відбирати м’ячі»

Динамо Київ 2 Липня, 10:21 1513
Жуніор Мораес: «Я готовий допомагати «Динамо» у будь-який спосіб – забивати голи, віддавати передачі, відбирати м’ячі»
​Новачок київського «Динамо», бразильський форвард Жуніор Мораес поділився враженнями від перших тренувань під керівництвом Сергія Реброва

- Жуніоре, вітаємо Тебе в динамівській родині! Які Твої перші враження в новій команді?

- Перш за все, хочу сказати, що я дуже щасливий перейти до київського «Динамо». З перших днів моєї кар'єри в Україні я стежив за цим клубом та знав, що це великий клуб. Перші ж тренування, в яких я брав участь, підтвердили мої переконання в тому, що тут зібрані гравці дуже високого класу.

- Сергій Ребров відзначав, що його команда має грати в інтелектуальний футбол. Чи відчув Ти це в перші дні тренувань за тими вправами, в яких брав участь?

- Так. Ті вправи, які дають нам Ребров та Рауль, наближені до ігрових ситуацій, з якими ми будемо мати справу на полі. Тому, звичайно, це дуже допомагає під час гри.

- Наскільки важко виконувати ці вправи на тлі фізичного навантаження? Тренування в «Динамо» важчі, аніж у «Металурзі»?

- Звичайно, під час зборів завжди нелегко. Найважче – входити в ритм нового сезону після перерви. Відверто кажучи, я вже чотири або п’ять років не відчував такої втоми, як зараз.

- Як Тобі давався силовий комплекс вправ? Чи доводилося виконувати подібні вправи в попередніх клубах?

- Дуже важко (Жуніор, посміхаючись, перейшов на російську мову). Я дуже втомився. Але це все корисна робота. У попередніх клубах я багатьох вправ навіть не бачив, але я отримав персональну програму від тренерського штабу «Динамо» та виконував ці вправи під час відпустки у Бразилії.

- Як узагалі оціниш тренувальний процес у «Динамо» й наскільки легко він дається Тобі?

- Мені подобаються тренування, які повністю проходять із м’ячами. Та робота, яку ми виконували під час тренувань, дуже важлива. Вправи на передачі, контроль м’яча мені дуже подобаються.

- Сергій Ребров під час тренувань часто наголошує на тому, що кожна атака має завершуватися ударом по воротах. Тобі імпонує ця установка?

- Так, звичайно! Адже завершення атак – це те, що ми, форварди, полюбляємо. Наша команда дотримується атакуючої манери гри. Тому ми маємо доводити свої дії на завершальній стадії до автоматизму.

- Враховуючи атакуючий стиль гри «Динамо», Ти готовий знову бути серед лідерів рейтингу бомбардирів?

- Я готовий допомагати «Динамо» в будь-який спосіб. Готовий забивати голи, віддавати передачі, відбирати, перехоплювати м’ячі.

- За першими днями тренувань Ти вже відчуваєш ігрові зв’язки зі своїми новими партнерами по команді?

- Оскільки я уважно слідкував за «Динамо», я вже знаю гравців цієї команди, знаю, на що кожен із них здатен. Але гра – це зовсім інша справа. Тому давайте трохи зачекаємо з відповіддю на це запитання. Думаю, має минути певний час, аби я зігрався з моїми партнерами по команді.

* фото А. Лукацький