Артем Мілевський: «Візьму 25-ий номер і буду дивитися записи своїх ігор за «Динамо»

Динамо Київ 2 Липня, 12:31 2782
Артем Мілевський: «Візьму 25-ий номер і буду дивитися записи своїх ігор за «Динамо»
Український форвард «Хайдука» Артем Мілевський розповів, чому в хорватському клубі не буде його улюбленого десятого номера, а також назвав дату свого повернення на поле

- Артем, до мене надійшла інформація, що з нового сезону в «Хайдуку» більше не буде десятого номера. Невже це правда? Адже багато вболівальників, зокрема українські, асоціюють тебе саме з «десяткою»...

- Нічого собі, як ви швидко працюєте. Так, це справді так. Як ви знаєте, з нового сезону головним тренером «Хайдука» призначено Даміра Бурича. Так от, скасування десятого номера в команді стало одним з його нововведень, яке мене насправді дуже засмутило. Як пояснив тренер, під його керівництвом ніколи не було гравця з десятим номером - він всю команду вважає «десяткою». Мені це здається трохи дивним, але таке рішення головного тренера, і оскаржувати його я не збираюся, як мінімум, з поваги до команди.

- А ще є якісь нововведення в команді?

- Нововведень - вистачає. Але розповідати про них поки не хочу, хоча і самому вкрай цікаво, до чого вони призведуть. Скажу одне: мої завдання не змінилися - якомога більше забивати і віддавати гольові передачі.

- Тоді, може, розсекретиш свій новий номер в «Хайдуку»?

- Я вже вирішив, візьму собі 25-ий номер і буду дивитися записи своїх ігор за київське «Динамо», де я вже виступав з цією цифрою на спині (сміється). Може, стане в нагоді...

- І коли ми вже побачимо тебе з 25-им номером на футбольному полі?

- До тренувань я приступив ще в понеділок. Відчуття досі трохи незрозумілі, адже я не працював з м'ячем близько 50-ти днів. Проте впевнений, що дуже швидко наберу форму. З цим згодні також і лікарі, які робили мені ультразвук і залишилися задоволені його результатами.

- Ні для кого не секрет, що в тебе дружні стосунки з екс-тренером «Хайдука» Ігорем Тудором і навіть частину відпустки ви провели в одній компанії. Чи не намагався він у цей час переманити тебе в свою нову команду, грецький ПАОК?

- Справді, з Тудором під час відпустки ми провели чотири дні, у нас відмінні стосунки. І я із задоволенням попрацював би з ним знову!

- «Хайдук» вже стартує в Лізі Європи матчем з «Калевом». А з ким би тобі хотілося зустрітися в рамках цього турніру?

- З величезним задоволенням зустрівся б у Лізі Європи з одним з українських клубів, - сказав Мілевський в інтерв'ю XSPORT.ua.