Австрійський збір «Динамо» (Київ). День шостий, відновлювальний

Динамо Київ 5 Липня, 10:19 1034
Австрійський збір «Динамо» (Київ). День шостий, відновлювальний
​Після двох ігрових днів, під час яких команда Сергія Реброва вранці проводила тренування у футбольному центрі, а ввечері – контрольні матчі, в суботу динамівці не виїздили на тренувальне поле

Обидва заняття відбулися у готелі Interalpen. Ранкове було проведено у тренажерному залі, де гравці виконували вправи на зміцнення м'язів-стабілізаторів, аби попередити ризик отримання травм.

Цим вправам передувала пробіжка у мальовничому лісі, розташованому довкола готелю.

Денний час гравці проводили на власний розсуд. Хтось з’їздив до Інсбруку, але більшість залишилася у готелі, в якому є ідеальні умови для відпочинку та відновлення – один із найкращих у Європі спа-комплексів.

Кілька динамівців після ранкового тренування відправилися на тенісні корти, яких є вдосталь у «Інтеральпені». Відкриті та криті, грунтові та хардові – на будь-який смак. Не вистачає лише трав`яного корту, тим паче, зараз саме розпал Вімблдону, за яким уважно стежать деякі наші гравці.

Серед тих, хто не лише дивиться теніс по телевізору, а і сам часто бере ракетку до рук, Артем Кравець, Денис Гармаш, Сергій Рибалка, Євген Хачеріді. Щоправда, останній, зважаючи на пошкодження, цього разу лише спостерігав за товариським спарингом, у якому Денис Гармаш обіграв Сергія Рибалку.

Проте, час відпочинку (для когось – активного, а для когось - пасивного) минув досить швидко, і вже ввечері суботи робота продовжилася у конференц-залі готелю. Тут вже на перший план вийшли інші знаряддя. Зокрема - тактична дошка, адже на футболістів чекало теоретичне заняття.

У понеділок команда повертається до звичного режиму – ранкове і вечірнє тренування на футбольному полі.