«Динамо» U-17 – срібний призер чемпіонату ДЮФЛ

Динамо Київ 5 Липня, 19:43 927
«Динамо» U-17 – срібний призер чемпіонату ДЮФЛ | 19-27
​У фінальному матчі чемпіонату ДЮФЛУ серед команд вікової групи U-17 (1998 р. н.) зустрілися запорізький «Металург» і київське «Динамо»

Обидві команди розпочинали турнір у групі А, з якої кияни вийшли з першого місця, а запорожці – з другого. Нова зустріч відбулася вже в фіналі. Нагадаємо, що в матчі першого туру динамівці, поступаючись у ході зустрічі 0:1, в дуже непростій боротьбі змогли домогтися вольової перемоги 2:1.

Фінальний поєдинок і гра за третє місце повинні були проходити на центральному міському стадіоні «Чорноморець», але через потужну зливу, яка не вщухала більше доби, вирішальні поєдинки було вирішено перенести на поле бази одеситів в Совіньоні. Та й на ньому були помітні наслідки сильного дощу, особливо після того, як перед звітним поєдинком там зіграли у матчі за третє місце «Шахтар» і «Дніпро». З рахунком 2:1 перемогу святкував «Дніпро».

Напруга у фінальному поєдинку відчувалася з перших хвилин. Поступово динамівці заволоділи територіальною перевагою. Пристрілювалися Лісовий, Шарило і Мочуляк. Однак на слизькому полі наші хлопці ледь не пропустили першими. Коли м'яч потрапив до Зеленського, той вийшов сам на сам з воротарем, але переграти Герасименко не зміг. У відповідь Шарило головою ледь не замкнув верхову передачу з флангу Лісового. Суперники діяли на контратаках, деякі з них були дуже гострими. Однак на перерву команди пішли без забитих м'ячів.

У другому таймі хід поєдинку диктували «біло-сині», але свої шанси змарнували Шарило, Смирний і Лісовий.

У серії післяматчевих пенальті після перших п'яти ударів рахунок був рівний – 2:2. А далі більше пощастило гравцям «Металурга».

На урочистій церемонії нагородження наші футболісти виглядали дуже засмученими, у деяких на очах були сльози. Переможців вшановували перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець, представники місцевої федерації футболу і адміністрації одеської області. Динамівцям вручили дипломи, призи, срібні медалі та кубок.