Студентська збірна України поступилась ПАР на Універсіаді

Збірна України 6 Липня, 12:26 1090
Студентська збірна України поступилась ПАР на Універсіаді | 19-27
​5 липня студентська збірна України провела свій другий матч на XXVIII Всесвітній літній Універсіаді, яка проходить у південнокорейському місті Кванджу

Цього разу суперником підопічних Володимира Лозинського була команда ПАР.

Початок зустрічі був за українцями, які за допомогою Антона Котляра вийшли вперед у рахунку на 13-й хвилині гри. Проте під завісу першого тайму південноафриканці зуміли відновити паритет, забивши м’яч у «роздягальню». Мабуть, цей гол надломив гравців нашої збірної, і у другому таймі Юрчук ще двічі діставав м’яча із сітки власних воріт. Дубль на свій рахунок записав Джермейн Нквана.

В іншому матчі Франція розписала «мирову» з мексиканцями 1:1 і з чотирма очками очолила квартет «В». Україна і ПАР мають в своєму активі по три пункти. Саме з лідерами групи «синьо-жовті» зіграють 7 липня.

Україна – ПАР – 1:3

Голи: Котляр (13) – Стоуман (42), Нквана (77, 90)

Україна: Юрчук – Курило, Зубок, Бутенін, Западня, Єрмаченко (Скоторенко, 46), Панасенко (Богданов, 61), Боровець, Семенець (Нурідінов, 46), Загальський (Коновалов, 89), Котляр

ПАР: Масіко – Чокое, Нкосі, Нцване, Мафанга, Нквана (Зебе, 90+1), Кейбе, Матсі (Ндлову, 59), Мфулване (Моготсі, 23; Ньянгіве, 86), Стоуман, Шварц