Ціна абонементів на матчі «Динамо» у сезоні 2015/16 виросте втричі?

Динамо Київ 6 Липня, 14:35 2027
Ціна абонементів на матчі «Динамо» у сезоні 2015/16 виросте втричі?
Як повідомляє спільнота вболівальників «Друзі Динамо», абонементи на домашні матчі київського клубу в новому сезоні ще не надійшли у продаж

«Нещодавно ми анонсували новий дизайн абонемента київського «Динамо». І одразу ж посипалися запитання про те, коли ж він з'явиться в продажу. Відповімо одразу - ми не знаємо. І цю ситуацію вважаємо ненормальною. Відсутність абонементів у продажу менш ніж за два тижні до старту першості - це той високий клас роботи з уболівальниками, який підтримується в нашому клубі. До того ж, у випадку з абонементами, мова йде про найвідданіших вболівальників... Може, клубу цікавіше зливати квитки баригам, ніж продати більше абонів?

Також буде цікаво дізнатися ціну абонементів. У минулому сезоні купувати абон з точки зору ціни було зовсім нецікаво. Він коштував рівно стільки ж, скільки і сумарна вартість всіх квитків сезону. Все, що нам відомо на даний момент про ціни - це те, що ціна абонементів у сезоні 2015/16 виросте в 2-3,5 рази залежно від місця. Наприклад, найдешевший абонемент, який коштував 150 грн, тепер коштуватиме 450 грн, а в центральний 74 сектор ціна підніметься з 1200 до 2210 грн.

Напевно, тому що у нас в країні економічне зростання і зарплати виросли дуже сильно», - йдеться у повідомленні на сторінці «Друзів Динамо» у Facebook.