Вольова перемога. «Динамо» - «Айнтрахт»: 2:1

Динамо Київ 7 Липня, 20:34 3201
Вольова перемога. «Динамо» - «Айнтрахт»: 2:1 | 19-27
Свій четвертий спаринговий матч на австрійському зборі київське «Динамо» зіграло проти брауншвайгського «Айнтрахта», під спекотним сонцем містечка Йєнбаха

Після кількох стартових атак від обох команд суперник «біло-синіх» спромігся відкрити рахунок. Після навісу Цука, Дюкер вправно переправив м’яч у дальній кут воріт. 0:1

По ходу першого тайму гру кілька разів призупиняли через сильну спеку. Щодо гри, то обидві команди могли забивати, але не вистачало точності на завершальній стадії атаки.

На старті другої половини матчу Сергій Ребров провів три заміни, а вже через наступних десять хвилин повністю оновив склад «Динамо», давши відпочити стомленим від спеки гравцям. Після хорошого, нереалізованого моменту Морозюка, масованої атаки німецького клубу та не зарахованого голу в ворота киян, «Динамо» все ж забило необхідний м'яч. Після кутового від Велозу Драгович зрівняв рахунок у матчі – 1:1.

Кияни, після забитого голу, розпочали активніше атакувати і під завершення матчу змогли вийти вперед завдяки голу Сергія Сидорчука, здобувши вольову перемогу над суперником – 2:1.

«Динамо» Київ - «Айнтрахт» Брауншвайг: 2:1

Голи: Дюкер - 14, Драгович - 79, Сидорчук - 81.

«Динамо»: Шовковський – (Рибка – 46), Віда – (Сілва – 57), Бурда – (Драгович – 57), Хачеріді – (Ягодінскіс – 46), Макаренко – (Антунеш – 57), Петрович – (Рибалка – 46), Гармаш – (Сидорчук – 57), Буяльський – (Велозу – 57), Ленс – (Морозюк – 57), Гусєв – (Ярмоленко – 57), Кравець – (Мораес – 57)