Павло Лук’янчук: «Підвели реалізація моментів та неуважність у захисті»

Збірна України 7 Липня, 21:32 731
Павло Лук’янчук: «Підвели реалізація моментів та неуважність у захисті»
Своїми очікуваннями від старту чемпіонату Європи 2015 року та враженнями від вчорашньої гри проти команди Греції поділився гравець дубля «Динамо» та капітан збірної України U-19 Павло Лук'янчук.

Для тебе це вже третій чемпіонат Європи: 2013 року ти брав участь у першості U-17, а наступного року вже виступав на чемпіонаті серед 19-річних. Обидва рази Україна не виходила з групи. З яким настроєм ти приїхав на цей чемпіонат? Які завдання стоять перед командоюзараз?

– На будь-який турнір хочеться приїхати та виграти його. І цей чемпіонат не виняток. Звичайно, найперше завдання для нас – вихід з групи. Щоправда, ми самі ускладнили собі життя, програвши у вчорашньому матчі грекам. Проте, ми не опускаємо рук, у нас попереду ще дві гри. Ми зробимо все від нас залежне, щоб на груповому етапі турнір для нас не закінчився.

На жаль, перші матчі на таких турнірах завжди складаються важко для збірної України. З чим це пов’язано?

– Навіть не знаю. Насправді, є в нас подібна «хвороба». Але не можу пояснити, чому так стається. Можливо, недооцінили суперника.

Що сталося у дебютному матчі Євро-2015 зі збірною Греції?

– Ми володіли перевагою протягом усього матчу. Особливо це було відчутно в першому таймі, проте нас підвели реалізація моментів, яких ми створили безліч, та неуважність у захисті. А у греків перша ж атака увінчалася голом. Загалом, вийшло так, що в них було усього два моменти і вони їх успішно реалізували.

Неприємно програвати поєдинок при такій гральній перевазі, але треба забути цю гру та рухатись далі. Який зараз настрій у команді?

– Після будь-яких ігор треба робити висновки, щоб далі не повторювати ті самі помилки. Сьогодні у нас відновлювальний день. Нам треба гарно відпочити та налаштуватися на наступні матчі, в яких нам безумовно потрібно вигравати.

Говорячи про наступних суперників, збірні Австрії та Франції, що можеш сказати про ці збірні?

– Якщо команда вийшла на чемпіонат Європи, то вона апріорі не може бути слабкою. Це дві дуже сильні збірні. Зараз ми думаємо лише про матч з Францією. Налаштовуємось, щоб проявити себе і здобути перемогу, яка нам конче необхідна.