«Динамо» дорожче за «Шахтар» на 12 мільйонів

Динамо Київ 8 Липня, 13:11 1476
«Динамо» дорожче за «Шахтар» на 12 мільйонів
Після переоцінки вартості команд ЧУ: «Динамо» коштує дорожче за «Шахтар», а сама ліга «схудла» на десятки мільйонів

Після того, як «Шахтар» за тиждень продав Дугласа Косту, Луїса Адріано і Фернандо (за всіх гірники виручили €46 млн), у таблиці найдорожчих клубів ЧУ відбулася перестановка (див. Інфографіку). У лідери вирвалося «Динамо», яке безкоштовно дістало Морозюка, Мораеса і Петровича (€7,5 млн за версією transfermarkt.de), та й інші гравці за сезон піднялися в ціні: Драгович + €5 млн, Ярмоленко, який став найдорожчим гравцем ЧУ, + €4 млн. До речі, Андрій, якого оцінюють в €24 млн, коштує зараз вдвічі дорожче половини команд ЧУ.

Якщо взяти вартість команд за підсумками минулого року, здали всі клуби, за винятком того ж «Динамо» і новачка ПЛ «Олександрії». Правда, і робити якісь глобальні висновки поки зарано. Все ж сезон ще не почався, і частина клубів поки не встигла укласти нові контракти з усіма футболістами. Тому «Говерла» з вісьмома гравцями і коштує всього €2 млн. Ця картина до старту сезону зміниться, хоча до цифри €21550000 ужгородці навряд чи повернуться, пишуть «Вести».

Далеко до колишньої вартості «Металісту», який «схуднув» більше, ніж на €40 млн. Та й не схоже, що «Дніпро» збирається купувати зіркових новачків після відходу Коноплянки, хоча і без нього він набагато випереджає переслідувачів топ-3. Цікаво, що загальна вартість команд ПЛ - €459 230 000, це 11-й показник по Європі. Лідирує тут англійська Прем'єр-ліга з 3,88 мільярда євро.

«Динамо» стоит дороже «Шахтера» на 12 миллионов. Фото 1