Призовий фонд Суперкубку України складе 1 мільйон гривень

Динамо Київ 8 Липня, 15:14 908
Призовий фонд Суперкубку України складе 1 мільйон гривень
Призовий фонд поєдинку за Суперкубок України, в якому «Динамо» і «Шахтар» зустрінуться 14 липня в Одесі, як і раніше, буде символічним

Команди розділять мільйон гривень: 650 тисяч отримає переможець, 350 - переможений, пише «СЭ в Украине».

До вчорашнього дня, за словами генерального директора Прем'єр-ліги Петра Іванова, розійшлися тільки вісім з половиною тисяч квитків за ціною від 50 до 350 гривень (для віп-уболівальників їх ціна коливається від 450 до 600 гривень).

Проте на одеському стадіоні «Чорноморець», здатному прийняти 34 164 глядача, очікують аншлаг. Квитки продаються в Одесі, Києві та Львові, а також - за допомогою одного з інтернетівських квиткових порталів.

Іванов з граничною точністю назвав кількість квитків, вже переданих клубам для фанатів: «Динамо» замовило 4921, а «Шахтар» - 4998. Теоретично матч міг відбутися на більш місткому НСК «Олімпійський» або «Арені Львів», проте ці варіанти були відхилені у зв'язку з тим, що названі арени є домашніми відповідно для киян і гірників.

Гарантії безпеки проведення цього поєдинку в Одесі дав особисто голова обласної адміністрації Міхеіл Саакашвілі, а прем'єр-ліга вже провела низку нарад з УВС Одеської області. Іванов запевняє: буде зроблено все, щоб мінімізувати ризики. У той же час вчора на спеціальному брифінгу була представлена компанія, яка отримала статус офіційного страховика матчу.

Її представник, який забобонно відмовився міркувати в розмові з пресою про небезпеку недисциплінованої поведінки вболівальників та їх появу на газоні до, під час і після гри, дав зрозуміти, що в разі отримання глядачами травм вони матимуть право на враховану в угоді з прем'єр-лігою компенсацію.

Іванов же особливо підкреслив: на матчі очікуються офіцери безпеки УЄФА, завдання яких оцінити придатність цієї арени до міжнародних матчів.