Фанати «Динамо»: «Курсанти на трибунах - це перший крок до повернення на стадіон правоохоронців»

Динамо Київ 8 Липня, 17:26 1123
Фанати «Динамо»: «Курсанти на трибунах - це перший крок до повернення на стадіон правоохоронців»
Cпільнота вболівальників «Друзі Динамо» виступила проти присутності курсантів на трибунах під час матчу за Суперкубок України між «Динамо» та «Шахтарем»

Нагадаємо, віце-президент ФФУ Ігор Кочетов розповів, що на Суперкубку України на перших рядах по периметру одеського стадіону «Чорноморець» сидітимуть курсанти.

«Це щось новеньке не лише для вітчизняного футболу, а й у світовій практиці. Бажання Федерації футболу України використати курсантів під час матчу на Суперкубок України є дивним та незаконним. Дивним, бо незрозуміло, які обов’язки виконуватимуть ці курсанти? Де ці обов’язки прописані? Чому раптом саме курсанти мають зайняти місця у перших рядах секторів?

Організація безпеки футбольних матчів та обов’язки всіх служб регламентує Постанова Кабміну №341 від 25 квітня 2012 року. Вона прийнята напередодні Євро-2012 та відповідає нормам УЕФА. А це означає одне – ніякої міліції чи поліції на трибунах. Вона може з’явитися тільки у разі виникнення інцидентів, і тільки «за письмовим зверненням організаторів футбольного матчу чи керівника служби безпеки в разі неможливості їх припинення силами служби безпеки спортивної споруди». Крапка. То ж які курсанти? Їх організоване перебування в чаші стадіону є поза законом.

За нашою інформацією, ситуація виглядає таким чином. Чиновники ФФУ, для яких вболівальники вже традиційно є людьми, що заважають їм жити, звернулися до міліції з проханням бути присутніми на стадіоні. Міліція їм відмовила. Тільки не подумайте, що це сталося через юридичні моменти, про які йшлося вище. Причина простіша – їм за це не платять. А курсантам можна і не платити! Пазл зійшовся. Команда нової федерації знайшла спосіб повернути на стадіон правоохоронців. І курсанти – це тільки перший крок. А надалі «робота з вболівальниками» може прийняти ті самі форми, які ми пам’ятаємо ще з часів сумнозвісного загону спецпризначення, ім’я якого досі ображає гордого птаха», - заявили «Друзі Динамо» на своїй сторінці у Facebook.