Блохін: "Як можуть, так і грають"

Динамо Київ 20 Жовтня, 20:01 2748
Блохін: Як можуть, так і грають
Тренер "Динамо" прокоментував перемогу над "Арсеналом".

- Хороша гра. Завжди виходять непрості поєдинки, коли повертаються збірники. Всі в різному фізичному і психологічному стані. Вважаю, що «Динамо» здобуло заслужену перемогу. Дуже шкода «Арсенал» , що він знаходиться в такому положенні. Тим не менш, хлопці виходять, б'ються. Як можуть, так і грають.
 
- Що з Шовковським?
 
- Ще не знаю. Та й рано щось говорити. Вважаю, лікарі точно скажуть щось у понеділок. Він сам попросив заміну. Може, позначилася стара травма, і він побоявся, щоб не посилити пошкодження.
 
- Очікували, що якщо вдасться забити в перші 15 хвилин, гратися буде легше і швидше?
 
- А якби не забили? Було б важче? Насправді, поле було не найкращої якості. Коли сидиш - воно рівне, а коли футболісти вводять м'яч - воно дробить. Стільки браку зробили. А що стосується швидкого голу ... Забили, якщо можна так сказати, два швидких м'ячі, але втратили концентрацію. Таке ми вже бачили з «Рапідом». Не можна повторювати помилок.
 
- У другому таймі команда грала не так активно, як у першому. Думали про матч з «Туном»?
 
- Може, про «Тун», а може про дім. Я не знаю. Статися могло що завгодно. У «Арсеналу» були два моменти. Будь рикошет і будь відскок могли призвести до голу. У неділю приїхав Андрій Баль, який переглядав суперника. Будемо вивчати відеозаписи і готуватися до поєдинків.
 
- Те, що на полі з «Арсеналом» було багато молодих футболістів - курс на омолодження команди?
 
- У нас з молодих є ще Цуріков, але він ще занадто молодий. Ми не раз грали з «Динамо- 2» і молодіжним складом. Я орієнтуюся і розумію, хто і що з себе представляє. Давайте почекаємо до зими. Тоді й будемо вирішувати, на кого звернути увагу і з ким попрацювати на зборах.
 
- Президент анонсував, що у вас будуть асистенти. Або обійдетеся одним Федоровим?
 
- З цього приводу я з президентом не розмовляв. У чому полягають обов'язки Федорова? Допомагати тренеру. Як і Реброва. Інша справа, що, наприклад, відпрацювати стандарти може Ребров, а попрацювати з захисниками - Федоров.
 
- Уболівальники підтримують команду, але часом це відбувається на межі фолу. Чи не хотіли б виступити з якимось зверненням з цього приводу, адже одного разу «Динамо» вже грало без глядачів?
 
- Завжди неприємно грати при порожніх трибунах. Ні нам, ні вам це не подобається. Вболівальники можуть підвести. Трохи не підвели збірну. Потрібно знати міру у всьому. Це стосується не тільки фанів, але й преси. Команда грає, є проблеми, але критики було вилито на нас вже дуже і дуже багато.
 
Що ще сказати на рахунок вболівальників? Кожен бачить футбол по-своєму. Можу попросити, щоб вони не підвели команду в майбутньому.