ФК «Чорноморець» просить допомоги у всіх вболівальників

Футбол України 8 Липня, 23:32 1705
ФК «Чорноморець» просить допомоги у всіх вболівальників
ФК «Чорноморець» звернувся до вболівальників, які планують відвідати матч за Суперкубок

«Шановні одесити, вболівальники ФК «Чорноморець» і любителі футболу, представники «ультрас» і всіх фанатських рухів, а також гості нашого міста!

У результаті цілеспрямованої і копіткої роботи Клубу спільно з керівниками центральних футбольних органів України, сьогодні ми маємо підтримку обласної та міської влади і можливість провести 14 липня 2015 гру за Суперкубок України з футболу на нашій спортивній арені «Чорноморець» в Одесі.

Цей матч буде для нас з вами іспитом, перевіркою нашої готовності не тільки повернути великий футбол в Одесу, а й дати можливість проводити в нашому місті ігри європейських турнірів за участю команд Прем'єр-ліги, які не можуть грати на своїх стадіонах через складну ситуацію в окремих регіонах нашої країни.

Ми, співробітники Клубу, тренерський штаб нашої команди і безпосередньо футболісти звертаємося до вас з проханням допомогти пройти цей іспит гідно і дати нам можливість грати у футбол вдома на своєму стадіоні і в своєму рідному місті.

Ми з вами повинні показати Україні, що Одеса мирне місто, і у нас безпечно і спокійно можна відпочивати і проводити футбольні ігри.

Просимо вас при відвідуванні футбольної гри не створювати конфліктних ситуацій, не порушувати встановлені правила поведінки на стадіоні. Не залишайтеся байдужими до порушників спокою і дебоширів. Їх одиниці, але як вони дратують і ускладнюють наше з вами життя! Чи можемо ми з вами дозволити купці негідників звести нанівець результати нашої спільної роботи?

Окремо звертаємося до активної частини вболівальників ФК «Динамо» і ФК «Шахтар». Ми розуміємо, що це не ваш стадіон, і ви не переживаєте за його майбутнє. Але, тим не менш, ви вже показали Україні і всьому світу єдність і патріотизм, що можете бути гідними і мудрими. Ви вмієте згуртуватися перед викликами часу і залишити осторонь минулі чвари. Заздалегідь дякую вам за це.

Просимо вас не проводити на стадіоні «Чорноморець» до, під час і після гри за Суперкубок України будь-яких «фаєр-шоу», димових завіс, петардних канонад та інших заборонених перформансів.

Окреме прохання - виключити бажання привітати команду або відсвяткувати перемогу шляхом вибігання на поле і в ігрову зону.

Тільки спільними діями ми зможемо перешкодити провокаторам зірвати футбольне видовище і позбавити Одесу великого футболу.

Звертаючись до всіх уболівальників і гостей Одеси, ми також просимо забезпечити спокій і толерантність поведінки в місті, тим самим показавши силу і згуртованість уболівальників та любителів футболу і довести, що Одеса, одеські вболівальники і наші гості - це люди з високим рівнем європейського вболівання.

Дайте шанс Клубу гідно провести гру, не допустити ніяких провокацій і заворушень і дозволити нашій команді грати в рідному місті.

ФК Чорноморець»