Австрійський збір «Динамо» (Київ). День 10-ий

Динамо Київ 9 Липня, 09:20 1022
Австрійський збір «Динамо» (Київ). День 10-ий
​Непомітно перевалив за екватор і вже практично виходить на фінішну пряму збір київського «Динамо» в австрійському Тіролі

У середу, після двох поспіль ігрових днів, упродовж яких «Динамо» здобуло перемоги над албанським «Шкендербеу» та брауншвейгським «Айнтрахтом», динамівці не виїздили до тренувального центру.

Ранкове заняття пройшло у тренажерному залі та залі для фітнесу готелю Interalpen. Спочатку гравці вислухали установку від тренерського штабу, а потім приступили до роботи під керівництвом тренера з фізичної підготовки Віталія Кулиби.

Хоча це й не тренування з м’ячами на футбольному полі, втім його важливість не можна недооцінювати: від старанності та уважності при виконанні цих вправ залежить, наскільки захищеним від неприємних травм буде гравець упродовж тренувань та ігор.

Хлопці виконували всі вправи, спрямовані на профілактику травматизму, із завзяттям та наполегливістю, але при цьому не забували й про гарний настрій.

Комплекс вправ зайняв трохи більше ніж півгодини, і ще приблизно стільки ж – пробіжка у хвойному лісі поблизу готелю.

До слова, як і прогнозував керівник компанії ESEM, яка займається організацією зборів київського «Динамо», Крістіан Маховскі, у середу погода у Тіролі змінилася. Після півтора тижнів спеки, практично безхмарних днів із температурою за 30 градусів, погода нарешті змінилася. Вранці та вдень пройшов нетривалий, проте доволі рясний дощ, повітря наповнилося вологою, а температура повітря знизилася до комфортних для тренувань +20. За таких умов пробіжка в альпійському лісі здалася заняттям не тільки корисним, а і приємним.

Вдень гравці отримали вільний час, який кожен планував на власний розсуд. Найпопулярніші заняття все ті ж – гра у теніс, відновлювальні процедури або поїздка до найбільшого міста й адміністративного центру Тіролю – Інсбруку.

А ввечері всі знову приступили до роботи – на черзі було теоретичне заняття. На четвер у команди Сергія Реброва заплановане одне тренування у футбольному центрі, а також чергове теоретичне заняття.

*фото А. Лукацький