Студентська збірна України у серії пенальті здолала Іран

Збірна України 9 Липня, 12:08 958
Студентська збірна України у серії пенальті здолала Іран | 19-27
​У четвер, 9 липня, студентська збірна України зіграла із командою Ірану у матчі за 9-16 місця на XXVIII Всесвітній літній Універсіаді, яка в ці дні проходить у південнокорейському місті Кванджу.

Цікавий за своїм перебігом матч розпочався з обопільної розвідки команд. Але на 34-й хвилині зустрічі іранці зусиллями Осанікорда відкрили рахунок у грі. Українці спробували відігратися ще до перерви, але всі спроби були марними. Команди так і пішли на перерву за мінімальної переваги іранців.

На 66-й хвилині зустрічі іранці знову приголомшили «синьо-жовтих». Дублем відзначився нестримний Осанікорд. Такий перебіг подій на полі зовсім не влаштовував нашу збірну. Проявивши волю до перемоги, українці змогли зібратися у потрібний момент і на 76-й хвилині Мединський відквитав один м’яч. А ще за дев’ять хвилин Панасенко перевів гру у серію післяматчевих пенальті.

Трилер одинадцятиметрових, в якому команди пробили по сім ударів, завершився на користь збірної України – 5:4. Вирішальний гол знову забив Панасенко. Тож у матчі за 9-12 місця, який відбудеться 11 липня, підопічні Володимира Лозинського зіграють зі студентською збірною Китаю.

Україна – Іран – 2:2 (по пен. 5:4)

Голи: Мединський (76), Панасенко (85) – Осанікорд (34, 66)

Україна: Чорнобай – Курило, Зубок (Нурідінов, 46), Бутенін, Западня (Єфремов, 69), Єрмаченко, Богданов (Мединський, 57), Боровець, Семенець, Загальський (Панасенко, 31), Котляр

Іран: Хейдарі – Захірі, Х. Ахмаді, А. Ахмаді, Мірабі, Асгарі, Хоссейнпурагнамолкі (Собхані, 67), Осанікорд, Носраті (Зарехормізі, 72), Агазамані, Салехінудеж (Карамібасері, 50)