Денис Бойко: «Нам не вистачило кроку до мрії»

Футбол України 9 Липня, 13:52 671
Денис Бойко: «Нам не вистачило кроку до мрії»
Голкіпер «Дніпра» вважає минулий сезон найбільш успішним у своїй кар'єрі

«Чи був попередній сезон кращим у моїй кар'єрі? Швидше за все, так. У першу чергу, знаменною подією є вихід до фіналу Ліги Європи. Та й весь сезон в цілому за якістю гри і рівнем матчів, в яких ми брали участь, був на даний момент найкращим у моїй кар'єрі. Але, звичайно, хочеться, щоб у майбутньому було ще краще», - сказав Бойко в інтерв'ю «СЭ в Украине».

»Чесно кажучи, досі складно згадувати ці моменти. Женя Селезньов правий на сто відсотків: є тільки перше місце і золота медаль. Все інше не має значення. Говорять тільки про переможців. Так, ми вийшли у фінал, можливо, навіть здійснили якесь диво. Ми вірили, це була наша мрія. Не вистачило одного кроку. Прикро, дуже прикро!

Напевно, ще не один рік буду це згадувати і переживати. Але життя не зупиняється, футбол не закінчується. Потрібно рухатися далі і намагатися доводити грою, що ми не випадково вийшли у фінал єврокубка».

«Що необхідно, щоб випередити «Динамо» і «Шахтар»? Перш за все, думаю, більш відповідально підходити до матчів з середняками і командами з нижньої частини таблиці. Тому що матчі проти «Динамо» і «Шахтаря» у нас завжди виходять цікаві, на позамежних емоціях. Ми нерідко виграємо, граємо внічию - завжди є боротьба.

Але потрібно зосередитися і на поєдинках з іншими суперниками. З такими командами часом важливішим є результат, аніж якість гри. Потрібно виходити і заробляти очки, щоб в кінці не горювати, що, обігравши «Шахтар» і «Динамо», однаково перебуваємо позаду них в таблиці», - вважає Бойко.