Олексій Андронов: «Динамо» буде фаворитом, адже лідери «Шахтаря» вже «постарішали»

Динамо Київ 9 Липня, 15:48 1260
Олексій Андронов: «Динамо» буде фаворитом, адже лідери «Шахтаря» вже «постарішали»
Російський коментатор телеканалу «НТВ+» Олексій Андронов поділився своєю думкою відносно перспектив київського «Динамо» в майбутньому сезоні, порівнюючи його з попереднім

«Назвати результат біло-синіх випадковим язик не повернеться. Те, що команда не програла в чемпіонаті жодного матчу і домінувала від старту до фінішу, говорить саме за себе. В порівнянні з минулим сезоном (2013/2014) нинішнє «Динамо» - це небо і земля. В плані гри, самовіддачі, атмосфери в колективі. Звичайно, нерозумно заперечувати, що ситуація в країні не відбилася на «Шахтарі». Але це не єдина причина. Та сама «Зоря» теж не грала вдома, але фінішувала четвертою. Результат більш, ніж прийнятний.

Що необхідно «Динамо»? В першу чергу - втримати склад. Після перемоги в фіналі Кубка України спілкувався з футболістами, легіонерами в тому числі. Такого, щоб вони спали й бачили, як швидше піти з «Динамо», немає. Тим не менш, ситуація в країні не може їх не пригнічувати. І якщо комусь надійде пропозиція від команди, яка постійно грає в Лізі Чемпіонів, то гравці опиняться перед дилемою. Разом з тим, Ребров постійно підпускає до основи перспективну молодь, яка має шанс розвиватися.

Друге - команда вже давно не грала в Лізі Чемпіонів. І тут важливо обійтися без «гарячки», реально оцінюючи можливості і не ставлячи завдання за всяку ціну вийти з групи. На прикладі ЦСКА видно, що можна перебувати в одній сітці таблиці коефіцієнтів, але отримати команди, проти яких у тебе практично немає шансів. На внутрішній арені «Динамо» однозначно буде фаворитом, незалежно від змін у складі. Адже в «Шахтарі» теж багато чого змінюється, він однозначно буде щось втрачати. Там вже «постаріли» деякі лідери, насамперед - Срна. Він уже зовсім не той, яким був 4-5 років тому. Те ж саме Кучер. Крім того, клуб вже не зможе проводити таку бурхливу селекцію, як у минулі роки.

Проблемна позиція зараз для «Динамо» - нападник. Незважаючи на чудовий сезон, Кравець мене не переконав. Він хороший форвард в «комплекті», але не тягне на основну ударну силу. Розраховувати на нього в тій же мірі, що «Шахтар» колись на Луїса Адріано, навряд чи доводиться. Теодорчик теж поки нестабільний. Про Мораеса рано говорити, що він стане основним нападаючим в Лізі Чемпіонів. А що відбувається з Мбокані, не зовсім зрозуміло.

Якщо піде Ярмоленко, це однозначно буде втратою. Він не тільки провідний гравець, але і лідер на полі. І, напевно, поза полем. У наявності в Реброва залишаються, по суті, лише Ленс та Гусєв. Але не виключено, що Ярмоленко прийме рішення залишитися і зіграти за «Динамо» ще один сезон в Лізі Чемпіонів, куди він, зокрема, команду й вивів. Тим паче, якщо він не отримає серйозної пропозиції зараз, для нього самого це буде означати, що внутрішнього чемпіонату і Ліги Європи замало, щоб тобою зацікавилися топ-клуби.

Не варто загострювати увагу на команді Суркіса-старшого в ФФУ і можливий конфлікт інтересів на користь «Динамо». Це вже давно не смішно. Як тільки «Шахтар» програє, винні всі навколо - судді, президент, інше місто. Скоро дійде до дочок з племінниками. Ми всі бачили, як проти «Шахтаря» грали команди, які раніше 15 років не могли його обіграти. Про це «гірникам» треба думати. А що стосується команди Суркіса, так Павелко розумна людина і чудово розуміє, що досвідченими кадрами не можна розкидатися. В нас після відходу В'ячеслава Колоскова перші два наступники взагалі до нього не прислухалися. В результаті наробили такого, що й досі доводиться розгрібати», - констатує Андронов.