Ярослав Ракицький: «Ми просто зобов'язані завоювати Суперкубок»

Динамо Київ 10 Липня, 12:23 711
Ярослав Ракицький: «Ми просто зобов'язані завоювати Суперкубок»
Захисник «Шахтаря» після перемоги у заключному матчі літніх зборів над «Базелем» (1:3) заявив, що до матчу за Суперкубок України проти «Динамо» «гірники» підійдуть в оптимальній формі.

«Із відпустки ми, збірники, повернулися в непоганій формі, оскільки після закінчення сезону ще тренувалися і зіграли два матчі за збірну. Було два тижні відпустки, під час якої особисто я підтримував кондиції, бігав. Тут, у Швейцарії, ми показали хороший футбол. Сьогодні перемогли і тим самим довели, що програли «Сьону» незаслужено.

З першим суперником цього турніру довелося нелегко, тому що в складі «Сьона» багато швидких і технічних футболістів. Та й сьогодні я сам на себе злюся, бо деякі мої передачі не знайшли адресата, були неточними. Але це збори, ми граємо на тлі навантажень. Увійдемо в ритм чемпіонату, і все буде добре. У нас трохи змінився склад, але ми повинні доповнювати один одного. Всі гравці в «Шахтарі» є ключовими. Хто з новачків краще готовий - вирішувати Містеру. Хоча мені здається, що Максим Малишев добре проявив себе, впевнено діє в опорній зоні. Інші хлопці теж ростуть, але їм ще, можливо, чогось не вистачає.

В цілому впевнений, що до 14 липня ми наберемо оптимальну форму, будемо готові на всі сто, і навіть більше. Ми просто зобов'язані завоювати Суперкубок», - цитує Ракицького прес-служба «Шахтаря».